Çiftlik Bank – internetten para kazanma

Çiftlik Bank – internetten para kazanma

Bugün sizlerle paylaşmak istediğim enteresan olmakla birlikte dinlediğinizde ve araştırdığınızda mantıklı bir yatırım yada girişim olan   ciftlikbank.com sitesinden bahsetmek istiyorum.

Çiflik Bank Nedir nasıl para kazanırım gibi kafanızda oluşan bazı soru işaretlerine veya karanlıkta kalan yerlere aydınlatabilecek bu yazı ile açıkladığımı düşünüyorum.

Bazı arkadaşlarımın ve çevremdeki bazı kişilerin bu sistem ile para kazandığını bizzat gördüm ve denemek için bir üyelik de ben actım su an su tarih itibariyle herhangi bir sorun ile karşılaşmadım . Sistem cidden gayet iyi büyüme oranı çok büyük kontrol edilebilirse muhtesem boyutlara varabileceğini düşünüyorum .

Şimdi gelelim bu işten nasıl para kazanılır kısmına bu sisteme bir çeşit oyun olarak bakmamız gerekiyor ki daha önce para harcadığımız ve kazanamadığımız bir çok online oyun vardı burada işle farklı  bu sitede çiftlik kuruyoruz kurduğumuz çiftliğin içine para ile tavuk keşiçi arı inek gibi hayvanlar alıyoruz ve genelde kampanya olmadığı zaman 1 e 2 ile 2,5 civarında yani örnek verecek olursak 100 yaklaşık 1 sene sonra 250 tl oluyor tabi bu oyun esnasında başka hiç bir yatırım yani para harcamazsanız ki bunun haricinde firma zaman zaman kampanya yapıyor buda 100 tl  lik yatırımınızı 300 tl civarında kazanc almasını kazanmamızı sağlıyor tabi bu rakam örmek siz 5000 TL koyarsınız yıllık 14000 tl civarında alırsınız diyor firma siteye baktığınızda yada 20 tl ve üzeri olduğunda hemen paranızı çekebilirsiniz.

1500 TL altında sanırım ufak bir kesinti yapıyor. 1500 tl ve üzerinde herhangi  bir kesinti olmuyor. diye biliyorum dediğim gibi ben makaleyi yazdıktan sonra değişiklik olurmu yaparlarmı bilmem

peki bu oyuna neden güvenelim bende bir çok kişiyi bu oyunu duyunca caydırmama ragmen kendimde sisteme dahil oldum .  Ben neden güvendim araştırdığımda Samsun,Ordu,Bursa İnegöl de 2 çiftlikleri olduğunu Bursa Karacabey de 1 ciftlik ve Manisa’ ya da bir çiftlik açacaklarını direk bayisinden öğrendim

bayisi nerede derseniz şarküteri olarak bazı illerde var ben bursada ki bayi ile konuştum kısmen ikna olarak geri döndüm internette şikayet var vs. gibi birçok sitede araştırdım fakat şikayet eden bir kişinin olmayısı guvenimi katladı ve bende denemek için öncelikle bir hesap actım oynayanların tavsiyesi uzerine 1 tavuk hediye 1 altın hediye veriyor .

**** Para ile bu işe girmeden ücretsiz olan hesabı ile önce denemekde fayda var öncelikle acele etmemek ve büyük risklere girmemek lazım buna benzer birçok firma paraları toplayıp kaçtı gitti ve kimse birşey yapamadı hatta biraz  araştırırsanız internetten para kazanma diye görüceksiniz o yüzden temkinli olmakda fayda var diye düşünüyorum bende aynen böyle yaptım ve öncelikle para yatırmadan bir süre hesap actım ve daha sonra  baktımki

1000 TL ye — Aylık 200 – 250 TL

2600 tl ye  —- Aylık ortlama 550 – 600 TL

7000 TL ye  — Aylık ortalama 1200 – 1300 TL

20000 TL ye ise —- Aylık ortalama 6000 TL  kazandıklarını gördüm.

yani  bu hesaba göre paranızı 4 yada 5 ay civarında amorti edip kurtarıp geri kalan sürede kar edebilirsiniz bu arada bu şirket nereden kazanıyor derseniz bizim almış olduğunuz her hayvannın sistemdeki ömrü 1 sene 365 gün civarında ondan sonra sisteme firmaya kalıyor tavuk gerçekten tavuk varmı hayvan varmı derseniz çiftlikleri var ve halen büyüyorlar tahmini 1 senelik bir girişim olan bu şirketin yatırımlarının bazıları ve diğerleri için resmi sitesine bakabilirsiniz.

ve şimdilik 5 -6 ilde subeleri  kendi ürünlerini satan şarküterileri bulunan bu firmadan bal yumurta ve mavi yumurta gibi ki bu yeni bir trend sanırım (mavi yumurta) gibi ürünlerin satışını yapıyor. Resmi sitesinde bulunan şubeleri

sistem yeni o yüzden daha tam oturmamış şahsen denenecekse şimdi zamanı diyorum ve para harcamadan öncelikle bir süreliğine denemek için hesap açmanızda fayda var derim denemek için sisteme giriş yapın derim aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Çiftlik Bank Üyelik Sistemi…

Bu arada firma yurt dışına da açılmaya niyeti var ve ilk adımları atmış gibi görünüyor…

üye olduktan sonrada nasıl kampanyaları takip edersiniz  menüyü tanıtacam ve organik ürünlerden faydalanabiliyorsunuz her yanı karlı görünen bu sistem için dikatli ve temkinli olarak denenebilir diyorum. Bol  Şanslar ve bol kazançlar olur umarımda faydası dokunur.

 
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. *

*