..:::TeknoCinim:::..

Windows 8 Tanıtım Videosu

Windows 8 Tanıtım Videosu Türkçe


Tek bir bakışta canlı güncellemeler

     Tüm canlılığı ve güzelliğiyle ilk önce Başlat ekranını göreceksiniz. Başlat ekranındaki her kutucuk sizinle ilgili bir kişi, uygulama, web sitesi, çalma listesi ya da sizin için her ne önemliyse onunla doğrudan bağlantılıdır. Her an güncel kalabilmeniz için canlı kutucuklar en son bilgiyle aydınlanır. Etiketlendiğiniz fotoğrafı, ertesi günün hava durumunu ve arkadaşlarınızdan gelen iletileri tek bakışta görürsünüz.

Hepsi size ait

     Windows’da en küçük şeyler bile sizinle ilgilidir. Örneğin bilgisayarınız kilitliyken beliren ekran – sizin seçeceğiniz herhangi bir resimden oluşabilir. Bilgisayarınıza oturum açmadan ya da bir uygulamayı başlatmadan önce kilit ekranınızda özet uyarları göreceksiniz.      Görsel parolayla; parolanızı yazarak girmek yerine, seçeceğiniz bir resimdeki desenin üstünden geçerek oturum açabilirsiniz. Parola olarak köpeğinizin yüzünde bir zikzak mı çizmeye karar verdiniz? Ya da çocuğunuzun burnuna üç kez dokunmayı mı seçtiniz? Seçim sizin.

Çalış ve eğlen

        Yeni tablet ya da dizüstü bilgisayarınızı eğlenmek, çalışmak ya da her ikisi için kullanın. Haritada bir yeri incelerken aynı anda arkadaşınızla sohbet edin ya da çalışmanızı yürütürken oyun oynayın. Hesap tablosundan video dosyasına tek bir hareketle geçin ya da aynı anda bir kaç işinizi kolayca yürütmek için uygulamaları tutup yan yana yerleştirin.

Uygulamalar daha fazlasını yapar

      Kişiler, E-posta, Fotoğraflar, ve Mesajlaşma gibi yerleşik uygulamalar, en temel görevlerinizi kolayca yürütmenizi sağlar; size tek, bütünsel ve akıcı bir deneyim yaşatmak için birlikte çalışır. Windows Store ise keşfedilmeyi bekleyen yepyeni uygulamalarla dolu bir dünya sunar.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.