..:::TeknoCinim:::..

Windows 8 Kurulum Resimli ve Görsel Anlatım

Windows 8 Kurulum Resimli ve Görsel Anlatım

Windows 8 Kurulum Videolu Anlatım

Windows 8 Kurulum TürkçeWindows 8 Türkçe Kurulum Resimli Anlatım

Windows 8 kurulum Türkçe – İlk kurulum ekranı aşağıdaki gibidir.

Dil Seçimini yapıp ileri diyoruz. Dil seçiminden sonra Şimdi Yükle butonuna tıklayıp kuruluma başlıyoruz. Windows ürün anahtarı girişini yapıyoruz.
Lisans Koşullarını Kabul Ediyorum. Kutucuğunu İşaretleyip İleri diyoruz. Kurulumun bu aşamasında ise yükleme türü seçimi yapmamız gerekiyor. Eski sürümlerden bir yükseltme işlemi yapılacaksa yükselt seçeneği seçilmeli. Yeni yükleme için ise özel(gelişmiş) seçeneğini seçip devam ediyoruz. Kurulumun bu aşamasında ise bilgisayarımızda bulunan harddiskler görüntülenir. Ayrıca hardiskimiz de yapacağımız bölümlemeler ve kurulum yapılacak disk bölümü belirlenir. Diski biçimlendirmek bölümlemek için Sürücü Seçenekleri (gelişmiş) seçeneği seçilmelidir. Kurulum ekranda görüntülenen disk üzerine yapılacaksa ileri seçilip devam edilebilir. Biz ilgili bölümleri görmek için gelişmiş seçenekleri seçiyoruz.


Gerekli işlemler bittiğinde Windows 8 kendisine ait 350 MB boyutunda bölüm ayırır. Biz kurulum yapmak istediğimiz bölümü seçip ileri butonuna tıklıyoruz. Bu aşamada ise kurulum için gerekli Windows dosyalarını harddiske kopyalar.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.